Šiuolaikiniai dantų implantai – kokybiški ir nejuntami

dantų implantai Jei Jūsų odontologas gydymo plane numatė, jog Jums reikalingi dantų implantai, gali būti, kad būsite ne juokais išsigandę. Specialistai teigia, jog tokia pacientų reakcija – ne retas atvejis odontologo kabinete. Tačiau geriau pasigilinus, sužinosite, jog dantų implantacija nėra toks jau baisus dalykas, o dantų implantai gali tapti Jūsų naujo kokybiško gyvenimo pradžia.

Kodėl reikia rinktis implantus?

Dažniausiai dantų implantai pacientui siūlomi tuomet, kai pacientas yra netekęs vieno, dviejų ar net daugiau dantų,. Tuomet į jo vietą siūlomą įsriegti nedidelį implantą, kurio funkcija – užpildyti buvusią danties šaknies vietą. Dažnai pacientai nesupranta, kodėl iš tiesų implantacija yra tokia svarbi. Kartais žmonės netekę danties tiesiog apie jį pamiršta ir gyvena toliau. Tačiau tai nėra pats geriausias apsisprendimas. Mat tarp dantų lieka tuščia erdvė, kuri gali išjudinti kitus dantis. Į tuščią vietą kiti dantys gali imti kristi ir taip išsikreips visas sąkandis. O ilgainiui tai gali atnešti dar rimtesnių problemų. Todėl odontologai skatina nepalikti tuščios vietos netekus dantuko ir pasirūpinti implantacija.

Ar dantų implantacija bus sudėtinga?

Dažniausiai pacientai, sužinoję, kad jiems bus reikalingi dantų implantai, labai susijaudina, nes nežinojo, jog pati implantacija nėra sudėtinga chirurginė operacija Taip, čia naudojama vietinė nejautra, tačiau pati procedūra trunka vos pusvalandį. Po jos gali jausti šiokį tokį napatogumą, tačiau tai tikrai neprilygsta chirurginei operacijai. Procedūrą atlikus profesionaliam odontologui, po visko jausitės patogiai ir gerai.

Kokius implantus rinktis?

Šiuolaikinės technologijos jau siūlo įvairių dantų implantų pasirinkimą. Todėl geriausiai tai iš karto aptarti su savo odontologu. Populiariausios dantų implantų rūšys: sriegtiniai, plokšteliniai, poantkauliniai.

  • Sriegtiniai. Tai turbūt šiais laikais patys populiariausi dantų implantai. Laboratorijose šie implantai gaminami iš alergijų nekeliančio ir puikiai prie žmogaus organizmo prisitaikančio titano, tad tokio tipo implantai yra patikimi ir ilgaamžiai.
  • Plokšteliniai. Kadaise taip pat gana populiariai naudojamas implantų pasirinkimas, šiandien jau retai sutinkamas praktikoje. Ankščiau tai buvo pagrindas tiltiniam protezavimui.
  • Poantkauliniai. Šio tipo dantų implantai naudojami retais atvejais, kai implantavimo procesas yra labai sudėtingas. Kartais nutinka jog dėl vienų ar kitų priežasčių paciento viršutinis ar apatinis žandikaulis yra visiškai sunykęs. Tokiais atvejais prie kaulo tvirtinami šie implantai, sukuriantys pagrindą protezavimui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.