Komercinės patalpos Vilniuje sklandžiam jūsų verslui

Komercinių patalpų paieška – svarbi nekilnojamo turto proceso dalis, kuri turi labai didelę įtaką bendrai jūsų verslo sėkmei. Komercinės patalpos Vilniuje gali būti pačios įvairiausios. Renkantis jas, reikia labai gerai suprasti, kurios geriausiai atitinka būtent jūsų verslo nišą. Juk, jeigu ketinate atidaryti kirpyklą, reikės strategiškai patogių patalpų, galbūt net tokių, kurias lengvai matys praeiviai gatvėje. Tai gali padidinti apsilankančių klientų srautą. Tačiau, jeigu jūsų verslas yra susijęs su pramone, gamyba – greičiausiai reikės ieškoti atokesnių nuo gatvės gamyklinių patalpų. Kiekvienas verslas turi skirtingus tikslus, todėl ir patalpos jam turi būti pasirenkamos itin atidžiai.

Keletas gairių, į kurias reikia atsižvelgti, renkantis komercines patalpas verslui:

  1. Patalpų dydis ir erdvė. Jūsų verslo rūšis – geriausias rodiklis, kuris padės pasirinkti tinkamą erdvę. Juk vieniems verslininkams reikia daugiau privačių biurų, o kiti mieliau renkasi atviras darbo vietas. Tai labai individualu ir priklauso nuo to, kokia atmosfera tvyro darbo vietoje ir kaip darbuotojams patogiau dirbti. Būtinai atkreipkite dėmesį, ar patalpose yra konferencijų salė ir kokio dydžio yra priėmimo zona. Labai svarbu, kad ateinantys klientai čia galėtų patogiai jaustis. Pagalvokite, ar jums reikalingos atskiros daiktų sandėliavimo vietos. Patalpų erdvė turi atitikti įmonės kultūrą, darbuotojų produktyvumo lygį ir prekinio ženklo įvaizdį.
  2. Aplinkinis plotas. Labai svarbu įvertinti savo pasirinktų komercinių patalpų kaimynystę. Patyrinėkite internete vietovės reputaciją, pranešimus apie nusikaltimus ir kitus dalykus. Svarbu ne tik saugumas, bet ir lauko aplinkos estetika. Taip pat pasidomėkite, gal netoli komercinių patalpų yra kitų svarbių objektų, pavyzdžiui, restoranų, sporto klubų, parduotuvių. Jei taip, tai labai puiku, nes tiek jūsų darbuotojams, tiek klientams bus patogu netoliese pavalgyti ar vietoje apsipirkti.
  3. Vieta ir pasiekiamumas. Praktiškai kiekviena verslo sritis siekia rasti patalpas veiklai, kurios būtų lengvai randamos klientams ir patogiai pasiekiamos darbuotojams. Komercinės patalpos Vilniuje paprastai turi automobilių stovėjimo aikšteles, o netoliese galima rasti viešojo transporto stoteles.
  4. Sąnaudos ir nuomos arba pirkimo kaina. Ne visada pigiausios patalpos verslui bus geriausios. Labai svarbu išsiaiškinti, kiek kainuos tų patalpų išlaikymas, kokio dydžio komunaliniai mokesčiai ten skaičiuojami ir tik tada priimti galutinį sprendimą.
Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.