Kaip išsirenkami plaukų dažai pagal akių bei odos atspalvius?

Keisti plaukų spalvą moterims visada įdomu, smalsu bei kartais netgi labai reikalinga (senatvėje esant žiliems plaukams tai tampa visiška norma). Pirmu atveju, kai rinkoje egzistuoja tiek daug spalvų, tikrai knieti sužinoti, kaip galima atrodyti su juodais plaukais, o gal labiau intriguoja raudona arba ryškiai oranžinė spalva? Nors didžioji dauguma renkasi neutralesnius rusvus bei gelsvus atspalvius, kurie būdingi bei labiau tinka lietuvaitėms pagal veido odos spalvą, akių melsvumą bei apvalesnius bruožus.

Tikrai nesinori aklai eksperimentuoti ir pirkti bet kokius dažus plaukams. Gerai, jei tik yra galimybė pasikonsultuoti bei sulaukti patarimo iš profesionalios kirpėjos arba esate jau atradę, kurie plaukų dažai tinka Jūsų plaukams, juos padaro švelnius, nudažo vientisa spalva bei nekenkia, o kaip tik padeda plaukams atsigauti, jei juos nuolat sausinate plaukų džiovintu, naudojate agresyvesnes plaukų priežiūros priemones ar kitaip alinate.

Jūsų akys

Kaip jau minėjome, labai svarbu yra išsirinkti tinkamą Jums plaukų atspalvį. Čia galioja labai paprasta taisyklė – atkreipkite dėmesį į akių spalvą ir šiltus dažų atspalvius derinkite su šiltais, o šaltus – su šaltais. T.y. prie daugelio turimų pilkų arba žydrų akių puikiai tiks šviesių spalvų plaukų dažai, o toms, kurios turi rudas akis, idealiausias pasirinkimas – gelsvi plaukai. Žalių akių lietuvaitėms patariama pirkti vario atspalvio plaukų dažus. Tad kokia Jūsų akių spalvą? Pagal tai rinkitės ir artimiausias jai plaukų spalvas.

Jūsų oda

Renkantis plaukų dažus yra svarbu atkreipti dėmesį ir į minėtą odos atspalvį. Priderinus plaukų spalvą prie akių bei odos – bus dermė ir atrodysite stulbinamai. Taip viena kitai spalvos padės ir galės pabrėžti Jūsų unikalų grožį. Šviesiaodėms lietuvaitėms prigimtinį grožį pabrėš šalti bei šviesūs plaukų dažų atspalviai. Joms retai tinka itin ryškios raudonos, rudos ar kaštoninės spalvos. Šios spalvos labiau dera gelsvos odos savininkėms.

Tos, kurios turi tamsesnę oda, tegul renkasi tokios spalvos plaukus, kurie yra tamsesni. Jokiu būdu nesirinkite šviesių plaukų, nes tokios spalvos Jums prie odos netinka. Tad verčiau rinkitės tamsesnius rudus atspalvius atsižvelgdamos į turimą akių spalvą.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.