Personalizuoti papuošalai – nepamirštama dovana

Norite kažką padovanoti brangiam žmogui, tačiau jau trūksta idėjų? Pagalvokite apie papuošalus. Ir ne apie tuos, kuriuos galima nusipirkti kiekvienoje juvelyrinėje parduotuvėje arba net kioske. Apie ką kalbame? Tai personalizuoti papuošalai. Taigi, jau vien pavadinimas pasako, jog jie nebus tokie, kaip kiti gaminiai. Paprastai tai būna auskarai, grandinėlė, apyrankė ar žiedas pritaikyti konkrečiam žmogui. Beje, pats populiariausias būdas gaminius išgraviruoti, jeigu norima, kad jie tikrai turėtų išliekamąją vertę ir būtų itin brangūs žmogui, juos dėvėsiančiam.

Nesenstantys juvelyriniai dirbiniai – kaklo papuošalai

Kaklo papuošalai tikriausiai yra tie juvelyriniai dirbiniai, kurių kūrimo ir gamybos variantai yra neišsisemiami.  Siekiant autentiškumo vertėtų reiktų atkreipti dėmesį į grandinėles su vardo pakabuku arba kokiu nors tik tam žmogui labai svarbiu simboliu.

Kitas svarbus aspektas, kad kaklo dirbiniai nori būti  derinami prie savininko  išvaizdos. Jeigu, sakykim, jūsų kaklas yra ilgas, tuomet drąsiai rinkitės trumpučius, prigludusius karolius ar grandinėles. Jeigu esate trumpo kaklo savininkas reiktų daugiau atkreipti dėmesį į ilgesnius, kabančius kaklo papuošalus. Vėlgi  pasikartosime, visuomet elegantiškai ir skoningai atrodo minimalistinės aukso ir sidabro grandinėlės. Jas kiekvieną kartą pagyvins, priklausomai nuo esančios aprangos ir aplinkos, įvairios formos ir medžiagų pakabukai.

Nuolatinė klasika – auksiniai papuošalai

Nors galima išgirsti nuomonių, jog auksas jau pabodęs metalas ir jam laikas užleisti vietą juvelyrikos pasaulyje kitoms tauriosioms medžiagoms, klientų paklausa ir domėjimasis aukso gaminiais visiškai paneigia tokią nuomonę. Juk ne veltui sakoma, jog klasika visuomet išliks stilinga. O pabodusias grandinėlės, auskarų, žiedo ar apyrankių formas visuomet galima aptarti ir sukurti kartu su juvelyru. Juk pats auksas kaip metalas suteikia gaminiui išskirtinumo bei prabangos. Be jokios abejonės, pasipuošti bei išsiskirti šie gaminiai ir kuriami.

Tačiau dera nepamiršti ir kitų prabangių metalų. Prabangūs juvelyriniai dirbiniai dažniausiai gaminami iš aukso, sidabro, platinos. Jie dažnai inkrustuojami itin brangiais ir mažiau prabangiais akmenimis. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių.

Kur įsigyti personalinių papuošalų?

Be abejonės, tik pas juvelyrą, kuris gamina rankų darbo papuošalus. Rankų darbo papuošalai visuomet bus patys mieliausi dar ir dėl to, kad jų kūrėjas, įsiklausęs į konkrečius klientės pageidavimus, sukurs tokį kūrinį, kuris visuomet primins širdžiai brangų žmogų ar gyvenimo įvykį.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.