Kaip pasirinkti pardavėją, kuris prekiauja padangomis žiemai?

padangos internetuPadangų pasirinkimas nėra tokia lengva užduotis, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma, įmonės, kurios prekiauja padangomis, siūlo itin plačią gaminių pasiūlą, besiskiriančią techniniais niuansais, tipu, pritaikymu. Kita problema – gana platus padangų pardavėjų ratas. Jei norite džiaugtis išties kokybiškomis padangomis, kurių eksploatacija tęstųsi ne vieną sezoną, turite rinktis patikimą ir rinkoje palankiai vertinamą padangų pardavėją.

Kaip pasirinkti padangų pardavėją?

Vienas svarbiausių pardavėjo pasirinkimo kriterijų – jo patirtis. Siūlome rinktis įmonę, kuri šioje srityje dirba ne vienerius metus. Tai įrodo, kad pardavėjas iš tiesų yra savo srities profesionalas, o sėkminga darbo patirtis padėjo sukaupti reikiamų žinių, kaip atrinkti tai, kas geriausia, ir realizuoti išrankiausių klientų poreikius. Labai svarbu įvertinti ir pardavėjo siūlomą prekių asortimentą. Patikimas pardavėjas visuomet galės pasiūlyti įvairių gamintojų ir tipų padangas, atitinkančias konkrečios transporto priemonės techninius reikalavimus, vairavimo sąlygas, vairuotojo poreikius ir galimybes. Venkite pardavėjo, kuris siūlo nežinomo ar rinkoje nepalankiai vertinamojo gamintojo produkciją, kadangi tai reikštų, kad pardavėjas orientuotas ne į klientų poreikius, o į galimybę užsidirbti, t. y. pardavėjas siūlo ne tai, kas kokybiška, o tai, ką galima lengvai parduoti ir greitai užmiršti.

Jei abejojate, kurį pardavėją rinktis, pasikalbėkite su bendrovių konsultantais. Siūlome bendradarbiauti su maloniai bendraujančiais, į jūsų klausimus atsakančiais pardavėjais, kurie nuoširdžiai stengiasi suprasti jūsų poreikius ir pasiūlyti tai, kas tiktų būtent jums. Verta pasidomėti ir klientų atsiliepimais. Tiesa, jei galite, vertinkite gyvai išsakytas nuomones, kadangi internetinėje erdvėje esantys atsiliepimai gali būti melagingi ir rašomi dėl konkurencijos.

Pirkti internetu ar fizinėje parduotuvėje?

Išsirinkę pardavėją, pagalvokite, kokios padangos atitiktų jūsų lūkesčius (ir transporto priemonės reikalavimus). Padangas galima pirkti tiek įprastoje fizinėje parduotuvėje, taip pat galima užsisakyti padangas internetu. Pastarasis sprendimas padeda optimaliai taupyti laiką ir išlaidas (paprastai internetinėje erdvėje padangos kainuoja pigiau, kadangi pardavėjui nereikia nuomoti patalpų ir samdyti aptarnaujančio personalo, be to, pirkėjas sutaupo gana daug laiko, kadangi gali naudotis itin patogia ir greita paieška, jam nereikia vykti į parduotuvę, skirti laiko pokalbiui su konsultantais ir t. t.). Tiesa, internetinė prekyba rekomenduojama pirkėjams, kurie gana tiksliai žino, kokių padangų ieško ir kurio gamintojo prekes ketina rinktis.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.