Kaip išsirinkti geriausią epiliatorių internetu

epiliatoriai internetuNepažystu moters, kuri nebūtų gyvenime išbandžiusi bent kelių epiliacijos ir depiliacijos metodų. Šiuo metu, manau ir tikiu, kad Jūs neleisite man suklysti, patikimiausia epiliacija su pincetais ir lazeriniai epiliatoriai. Žinoma, elektroninėje erdvėje juos galima įsigyti pigiau, bet išsirinkti dėl to nė kiek nelengviau. Tad pasvarstykime, koks turėtų būti geriausias epiliatorius ir kaip jį išsirinkti internete?

Veikimo principas

Puikus epiliatorius atsiliepimai yra lazeriniai ir įprasti, su keturiomis pincetų eilėmis. Iš pastarųjų teigiamų atsiliepimų dažniausiai susilaukia epiliatorius braun silk epil 9, o iš lazerių susižavėjimo šūksnių sulaukia philips lazerinis epiliatorius.

Šiuo atveju lazeriniai epiliatoriai internetu yra brangesni, negu su pincetais. Tačiau jie pašalina net mažiausius plaukelius praktiškai be skausmo. Plaukeliai vėliau atauga plonesni. Kartojant procedūrą bent kelis kartus, plaukeliai neatauga visai. Kita vertus, ir epiliatoriai internetu su pincetais dažnai turi papildomų funkcijų skausmui šalinti, o pincetų išrauti plaukeliai neatauga ilgą laiką.

Papildomos funkcijos

Skausmui ir nemaloniems pojūčiams mažinti epiliatoriai internetu parduodami su tokiomis papildomomis funkcijomis, kaip šaltis, vandens srovė, masažas. Net epiliatoriai pigiau parduodami su papildoma pincetų galvute, kuri skirta tokioms jautrioms zonoms, kaip pažastys, bikini sritis, taip pat yra veido epiliatorius. Taip pat į komplektaciją įeina šepetėliai, kurie skirti ne tik galvutėms valyti, bet ir kūno šveitimui, prieš procedūrą, atlikti.

Komplektacija

Nepamirškime, kad epiliatoriai internetu gali būti įkraunami ir su keliais antgaliais. Tad prietaisų komplektaciją sudaro įkraunamas ir vandeniui atsparus akumuliatorius, šepetėliai. Minusas tas, kad vienai procedūrai akumuliatorių teks krauti bent kelis kartus. Tad stebėkite gamintojų nurodytą įkrovimo laiką.

Garantija

Elektriniams įrenginiams pagal Europos Sąjungos direktyvas teikiama ne trumpesnė nei dviejų metų garantija, jeigu gamintojas nenurodo kitaip. Tarkim, visi epiliatoriai topo centras prekiaujami tik su netrumpesne nei 24 mėnesių garantija. Internetinėse parduotuvėse įrenginiai pardavinėjami pagal tas pačias direktyvas. Todėl jose teikiama toks pats garantinis epiliatoriaus laikotarpis.

Per 14 dienų po pirkimo įrenginys gali būti grąžintas ir už tai atgaunami visi pinigai. Tad jokios rizikos suklysti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.