Viskas ką reikia žinoti apie soliariumo kremą

soliariumo kremaiAtrodytų apie soliariumui skirtus kremus žinome viską, o ko nežinome, informaciją visuomet gauname iš tų soliariumo duris saugančių sargybinių. Tačiau bėda ta, kad prie šių informacijos teikėjų tenka piniginę praverti žymiai plačiau, nei tai galėjome padaryti specializuotoje parduotuvėje, dešimt metrų iki jų. Tad kaip pasirinkti tinkamiausią kosmetikos priemonę deginimuisi ir už ją nepermokėti?

Kuo skiriasi kremas į paplūdimį ir į soliariumą

Apsauginiai nuo saulės ir soliariumo kremai skiriasi filtrų skaičiumi. Tai reiškia, kad kuo didesnis šis skaičius, tuo mažesnė nudegimų tikimybė. Taip pat tuo didesnė apsauga nuo kenksmingų UVA ir AVB spindulių.

Cheminiai filtrai padengia viršutinį odos sluoksnį, sugeria saulės spindulius ir vėliau juos išskaido arba atspindi. Dažnai tokių priemonių sudėtyje yra sviestmedžio aliejaus ir kitų medžiagų. Vis dėlto, soliariumo kremai turi ypač didelę jų koncentraciją. Todėl įprasta nuo saulės kenksmingų spindulių apsauganti kosmetika netinkama keliaujant į soliariumą. Taigi, koki soliariumo krema rinktis? Kuris geriausias soliariumo kremas?

Suteikiantis bronzinio įdegio efektą

Sakoma, kad geriausi soliariumo kremai su bronzantais. Kodėl? Todėl, kad jie suteikia blizgesio. Greičiausiai tai pagrindinė priežastis, kodėl šie kremai rekomenduojami prieš didžiąsias metų šventes arba jubiliejus. Kita vertus, jeigu poreikio žibėti nėra, Jūsų mėgstamiausi turėtų būti soliariumo kremai australian gold. Tai geriausia ką galima rasti, norinčioms natūraliai atrodančio įdegio. Būtent ši kompanija yra vertinama už palankiausią kokybės ir kainos santykį. Tarkim, australian gold kremai atsiliepimai paskatino mane išmėginti šiuos gaminius ir tikrai nenusivyliau. Verta nepamiršti ir to, kad australian gold kremai pigiau internete, taip pat pigiau šie soliariumo kremai eurokos.

Kiek laiko veikia apsauga

Sakoma, kad nėra nieko nepakeičiamo. Ši taisyklė galioja ir lentynose pažymėtose ženklu – soliariumo kremai. Kita vertus, soliariumo kremai atsiliepimai gali būti puikiausi, bet jeigu netinkamai naudosite, norimo efekto nesulauksite.

Svarbiausia, reikia nepamiršti, kad soliariumo kremai veikia tik vieną seansą. Taip pat būtina kremu padengti visą kūną. Pažįstu ne vieną taupukę, kuri vienkartinę 10 ml. kremo pakuotę sugeba sunaudoti tik per tris kartus. Tai žalinga praktika.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.