Proginių suknelių dress kodai

proginės suknelėsJei jums kada nors nuėjus į konkrečią šventę teko raudonuoti, kadangi pasirinktas drabužis visiškai  nederėjo su kitų svečių apranga, rekomenduojame jums detaliau susipažinti su egzistuojančiais dress kodais. Tinkamas aprangos abėcėlės išmanymas gali padėti būti tikram, kad neteks jaustis varnai baltų gulbių apsuptyje. Proginės suknelės, atrodo, neturėtų būti skiriamos smulkiau. Juk ir taip gana aišku, kam jos yra skirtos, kokios maždaug jos turėtų būti. Įdomu tai, kad net ir proginės suknelės yra skirstomos dar smulkiau. Jei dažnai tenka lankytis vakarėliuose, rekomenduojame susipažinti su proginių suknelių etiketu, kuris padės nepasiklysti.

Kokteilių vakarėliai. Šio tipo proginės suknelės dažniausiai įpareigoja mažiausiai. Pasirinkite trumpą, šviesių spalvų variantą. Nebijokite didesnių iškirpčių ir tuo pačiu parodyti savo ilgas kojas. Visgi, visada turėkite kuklumo ribas, kadangi per daug atvira suknelė – beskonybės ženklas.

Prabangūs vakarėliai. Šio tipo vakarams pasirinkti tinkamiausią suknelę gali būti labai sunku. Dažniausiai proginės suknelės būna gana pompastiškos, tikrai traukiančios į save aplinkinių dėmesį. Visgi, kai kuriais atvejais minimalesnis pasirinkimas netgi yra geresnis. „Tortinio“ tipo suknelės nebėra madoje, tad prieš nusprendusi būti princese – pagalvokite, ar tai tikrai to norite.

Pamergių suknelės. Dažniausiai pamergių sukneles apsprendžia nuotakos. Visgi, jei jos turi rinktis galimybę pačios, svarbiausia, kad pasirenkamos proginės suknelės atitiktų šiuos reikalavimus:

  1. Geriau kad ilgis nesiektų žemės;
  2. Suknelės šleifas jokiu būdu negali vilktis žeme;
  3. Negalima dėvėti baltos arba juodos spalvos suknelės;
  4. Nedėvėkite blizgančios ar kitaip labai akį rėžiančios suknytės.

Oficialūs vakarėliai. Šio tipo suknytės yra gana komplikuotos. Jos turi būti žavingos, tačiau tuo pačiu ir oficialios. Pasistenkite pasirinkti kuo tamsesnes (tačiau ne juodą) arba pastelines spalvas. Ilgis turėtų siekti kelius. Venkite akį rėžiančių, labai ryškių aksesuarų.

Išmanydamos proginių suknelių dress kodą neteks raudonuoti į tam tikrą vietą atėjus su netinkamu drabužiu. Kadangi egzistuojantis rūbelių pasirinkimas labai platus – skirkite paieškoms kuo daugiau laiko. Tik tokiu atveju rezultatas jus nudžiugins. Juolab, tikrai tiksliai žinosite, kokio pobūdžio drabužis tinka labiausiai. Tiek atsižvelgiant į jūsų išvaizdą, tiek įvertinus vietą į kurią einate.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.