Žiedai su deimantais

žiedai su deimantais Kiekviena mergina įsivaizduoja jau nuo vaikystės tą akimirką, kai busimasis vyras jai pasiperša. Tai akimirka, kurios laukia kiekviena mergina, tačiau vyrams, tai turbūt vienas iš didžiausių išbandymų gyvenime. Juk vyras pasipiršdamas atskleidžia savo jausmus moteriai ir prašo jos širdies visam gyvenimui, tačiau nežino ar mylimoji atsakys teigiamai, todėl tai sukelia tikrai nemažą jaudulį ir stresą.

Pasipiršimas neįvyks be vieno iš būtiniausių elementų – sužadėtuvių žiedo. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra žiedai su deimantais. Tai vieni brangiausių žiedų, tačiau jie ypač traukiantys akį, tačiau nešiojant kiekvieną dieną juos reikia ypatingai saugoti, juk nesinori, kad deimantas būtų subraižytas ar taptų mažiau skaidrus. Sužadėtuvių žiedai su deimantais yra rečiau renkamasis variantas nei vestuviniai žiedai su deimantais. Šiuolaikiniai juvelyrikos gamintojai siūlo itin platų žiedai su deimantais pasirinkimą. Pasirinkimas galimas ir metalo srityje ir deimantuose. Galima rinktis iš aukso, sidabro ir kitų metalų, o deimantai gali skirtis ir formomis, ir spalvomis, na ir žinoma dydžiu.

Norite išrinkti patį gražiausią žiedą savo mylimajai? Rinkdamiesi žiedai su deimantais tikrai neprašausite. Net 78 procentai sužadėtuvių žiedų yra nuperkama būtent su deimantais. Jau neatmenamų laikų deimantas buvo laikomas kaip meilės ir romantikos simbolis, o pats žiedas ištikimybės ir pastovumo ženklu. Žiedai su briliantais pasirinkimo galimybės yra itin plačios, todėl dažnai gali atrodyti, kad net sukasi galva nuo pasiūlymų gausos. Tačiau negriebkite pačio pirmo pasitaikiusio varianto, juk norite, kad Jūsų mylimoji džiaugtųsi padovanotu žiedu. Rinkdamiesi žiedai su brangakmeniais nepamirškite, kad gali prieš perkant nemažai pataupyti, jei norėsite, kad galėtumėte rinktis iš tai kas Jums nepatinka, o ne tai, kas prieinama. Žiedai su deimantais kaina gali prasideda maždaug nuo 700 eurų. Kokybiškesni gaminiai kainuoja žymiai brangiau keliasdešimt tūkstančių ar net šimtus tūkstančių eurų.

Nors žiedai su deimantais yra tikrai populiarūs, tačiau ir kiti papuošalai su deimantais yra perkami ir naudojami. Nemažiau populiarūs yra auskarai su deimantais, kurie dažniausiai yra dovanojami ypatingomis formomis ir dažniausiai yra segami tik ypatingomis formomis.

 

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.