Patarimai moterims: kaip atrodyti seksualiai?

apatinis trikotažasKiekviena moteris nori atrodyti nepriekaištingai: dailus makiažas, elegantiški rūbai ir nepriekaištinga eisena pulsuoja seksualumu ir išskirtiniu moteriškumu. Deja, daugelis moterų, norėdamos atrodyti dailiai, peržengia padorumo ribas ir kelią juoką arba pasibaisėjimą, t. y. seksualumas paverčiamas atviru vulgarumu. Bandydamos flirtuoti ir gundyti, moterys pamiršta ribas, todėl tampa lengvai prieinamu ir neįdomiu grobiu. Nors apatinis trikotažas padės suvilioti vyrą miegamajame, tačiau nepamirškite, kad subtilus seksualumas turi perlipti uždaros erdvės ribas.

Viena svarbiausių užduočių – atrodyti gražiai kiekvieną dieną. Net ir eidamos į parduotuvę, šiek tiek pasidažykite ir užsivilkite elegantišką suknelę. Turbūt pastebėjote, kad patrauklų vyrą dažniausiai sutinkame būtent tuo metu, kai atrodome ne taip jau dailiai. Kad išvengtumėte panašių situacijų, nepamirškite savimi pasirūpinti. Tiesa, ieškodamos drabužių, rinkitės tai, kas patinka jums. Nesistenkite vaikytis mados. Prisiminkite, kad ne drabužiai jus puošia, o jūs dailinate drabužius. Tai reiškia, kad tik atradusios savo stilių ir dėvėdamos tai, kas iš tiesų jums tinka, jausitės gerai ir alsuosite seksualumu. Atnaujindamos garderobą, nepamirškite kelių būtiniausių drabužių – elegantiškos suknelės, dailaus švarkelio, figūros privalumus išryškinančių kelnių ir sijono. Žinoma, drabužių spintoje privalo kabėti ir seksualus apatinis trikotažas.

Kurdamos makiažą, būkite skoningos – pernelyg ryškūs dažai vyrams gali atrodyti juokingai. Tiesa, vienas svarbiausių akcentų, kurio negalima pamiršti pasimatymo metu – raudoni lūpų dažai. Nors šių dažų mados keičiasi kasmet, vis dėlto raudonas atspalvis išlieka klasikiniu viliojimo akcentu. Beje, jei nuspręsite išryškinti lūpas, likusį veidą dažykite saikingai.

Rūpinkitės savo išvaizda – sveikai valgykite ir reguliariai sportuokite. Beje, sportuodamos išmoksite atpalaiduoti savo kūną, todėl jūsų judesiai bus laisvesni ir seksualesni. Nepamirškite prižiūrėti plaukų. Atlikti tyrimai rodo, kad vyrai ypatingai vertina moters plaukus – sveiki ir švarūs, lengvai krentantys plaukai veda vyrus iš proto. Tuo tarpu riebaluoti ir netvarkingi plaukai juos atstumia. Labai svarbu prižiūrėti nagus. Neprižiūrėti, apkramtyti ir purvini nagai akimirksniu atstums net ir mandagiausią vyrą.

Bendraudamos su vyrais išlikite moteriškos – būkite švelnios ir išklausančios, nesigirkite, nerėkaukite ir nesikeikite. Venkite vulgarybių. Nebūkite pernelyg atviros, išlaikykite paslaptį, kad vyras jaustų susidomėjimą. Pirmojo pasimatymo metu dažniau užduokite klausimus. Nekritikuokite vyro, tačiau turėkite savo nuomonę. Parodykite, kad esate švelni ir jautri, tačiau neabejojate savo jėgomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.