Pačios madingiausios kepurės 2013-2014 metų sezoną

kepuresKai tik imame plėšyti paskutinius vasaros mėnesio kalendoriaus lapelius, slogios mintys apie vis labiau vėstantį orą aplanko mus. Imame svarstyti, ką reikės veikti ilgais rudens vakarais, kokia nauja veikla užsiimti, kaip atnaujinti spintos garderobą, galiausiai – ką dabar derėtų vilktis ir kokio storumo pirštines mautis. Tačiau neužtenka saugoti vien rankas. Reikia nepamiršti ir apie šiltesnį apavą, storesnes kojines, bei galvos apdangalą. Kepurės padės apsisaugoti nuo šalčio, vėjo, kritulių bei kartu suteiks jaukesnį jausmą, kai lauke darosi vis žvarbiau ir žvarbiau.

Šių metų pavasarį vykusiose 2013–2014 metų rudens ir žiemos kolekcijų pristatymuose buvo pristatyti ne tik paltukai, megztukai ir kiti šilti rudeniui bei žiemai skirti drabužiai, bet taip pat ir kepurės. Bendros spalvų tendencijos buvo pastebimos šios: sodrios ir „gyvos” spalvos – tarsi jų jau seniai moterys būtų ištroškusios. Taigi Jūsų naujoji kepurė gali būti raudonojo vyno, turkio, violetinės, dangaus mėlio, šokolado ar rūgščios geltonos spalvos. Ją galite derinti prie naujo palto arba kepurė gali būti išskirtine stiliaus detale.

Daugelis moterų pasimeta besirinkdamos kepurę ir jos naują motelį. Jų tiek daug ir visos jos tokios skirtingos. Tačiau nepamirškite šio naujo aksesuaro įsigyti, nes kepurės ne tik naudingos ir mums reikalingos, bet jos taip pat yra madingos. Tikriausiai įdomu sužinoti, kokios formos jos „užlipo” į topų viršūnes, tiesa? Tame pačiame madų sostine vadinamame Milane vykusiame renginyje buvo pastebima ryški Rusijos klientų garbinimo išraiška, nes ant podiumo dominavo kepurės, kurios primena kazokų kepures iš karakulio. Kitas rusiškos kepurės tipas – galvos apdangalai su raišteliais. Pastarąsias italai vadina „colbacco”. Jos dažniausiai būna siūtos iš ilgaplaukio vilkų kailio, tad yra tikrai šiltos ir su jomis drąsiai ištversite lietuviškus šalčius.

Tikrai nebūtina vykti į Milaną, kad sužinotumėte visas madų tendencijas bei įsigytumėte pačių madingiausių drabužių bei aksesuarų. Viską galite įsigyti būdamos namuose. Tam reikalingas kompiuteris arba išmanusis telefonas ir šiuose aparatuose esantis interneto ryšys, nes taip pat parduodamos kepurės internetu. Apsipirkimas užtruks vos keletą minučių, o kelių dienų bėgyje sulauksite ir savo pirkinių krepšelio į namus.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.